Top menu

Hamburski Cmentarz - Wyjazd studyjno-szkoleniowy

Wspólnie z Polskim Towarzystwem Dendrologicznym Oddział w Szczecinie organizujemy w dniach 25-26.05.213 r. wyjazd studyjno-szkoleniowy do Hamburga.

Cmentarz Centralny w Hamburgu połączony ze zwiedzaniem Międzynarodowej Wystawy Ogrodniczej.
 „W 80 ogrodach dookoła świata” IGS HAMBURG 2013

W programie:  

Zwiedzanie z przewodnikiem największego obszarowo w Europie (391 ha) Cmentarza Centralnego w Hamburgu. Zwiedzanie centrum Hamburga z przewodnikiem (historyczne centrum portowe Landungsbrücken, dzielnica Spichlerzy z nowopowstającym gmachem filharmonii, Ratusz, Kościół św. Michała. Spacer po Sankt Pauli (m.in. śladami Beatlesów).

Zwiedzanie Międzynarodowej Wystawy Ogrodniczej „W 80 ogrodach dookoła świata”,  m.in. założeń sakralnych i cmentarnych, hal kwiatowych, wystawy róż i rododendronów,  z przewodnikiem i indywidualnie.

Serdecznie zapraszam zwłaszcza osoby zajmujące się zielenią gdyż jak na wstępie napisałem impreza jest organizowana wspólnie z ludźmi z Towarzystawa Dendrologicznego, wiel się można będzie od nich dowiedzieć.

UWAGA. W dniu 20 marca 2013 r. zebraliśmy komplet uczestników. Przepraszamy osoby które zwlekały ze zgłoszeniem się, Zapraszam na przyszły rok